Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 07:00 | Dobro jutro Sredina jutra se pričnejo s pregledom dnevnega tiska in aktualne teme, ki jo postavljamo V središče....več |
| 08:00 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 08:05 | Dobro jutro |
Slovenija 2 | 06:00 | Napovedujemo |
|
| 09:50 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 07:20 | Sekirca v med ( Sekirca v med I. ) Sezona: 1 Epizoda: 8 Igrajo: Jožef Ropoša, Mojca Funkl, Vojko Belšak, Mila Peršin, Jernej Kuntner, Niko Zagode Režija: Jaka Šuligoj Jerca in Veronika se pobotata. Diana se sooči z Roziko, ki ji pove, da je Maks srečni dobitnik. Jerca...več |
| 08:15 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 08:30 | Toma ( Toma I. ) Sezona: 1 Epizoda: 6 Igrajo: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović, Mirjana Karanović, Marko Janketić Režija: Dragan Bjelogrlić Po Silvanini tragični smrti se Toma ponovno znajde na dnu in svojo žalost utaplja v alkoholu. Goca...več |
Kanal A | 07:30 | Iz dneva v dan ( One Day at a Time II. ) Sezona: 2 Epizoda: 4 Igrajo: Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Isabella Gomez, Marcel Ruiz, Stephen Tobolowsky Elena je presenečena, ko ugotovi, da se Lydia nikoli ni udeležila volitev, zato jo skuša prepričati,...več |
| 08:00 | Iz dneva v dan ( One Day at a Time II. ) Sezona: 2 Epizoda: 5 Igrajo: Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Isabella Gomez, Marcel Ruiz, Stephen Tobolowsky Penelope se veseli, ker bo končno sama v stanovanju, zato k sebi povabi Maxa. Toda ko pride do nepričakovanega...več |
|
TV3 Medias | 07:15 |
Razdvojena življenja
Nadaljevanka |
| 08:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 08:15 |
Dober dan, Slovenija
Razvedrilni |
Planet TV | 07:00 |
Usodna ljubezen
Nadaljevanka |
| 07:59 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
Planet 2 | 07:00 |
Ena žlahtna štorija
Nadaljevanka |
|
| 08:00 |
Možje s sekirami
Dokumentarni |
Planet Eva | 06:49 |
Moja hči
Nadaljevanka |
| 07:40 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
KINO | 06:40 | Operacija Beograd Igrajo: Dušan Bulajić, Velimir "Bata" Živojinović, Aleksandar Gavrić, Faruk Begoli Režija: Živorad "Žika" Mitrović Jeseni leta 1943 v bližini okupiranega Beograda sestrelijo ameriško letalo, na katerem se je nahajal...več |
| 08:15 | Pozor, snemamo ( Making the Movies VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 3 Ekskluzivne zgodbe izza kamere s snemanja filmskih uspešnic! Dokumentarna oddaja, v kateri bomo izvedeli,...več |
|
BRIO | 07:30 | Dva moža in pol ( Two and a Half Men I. ) Sezona: 1 Epizoda: 6 Igrajo: Charlie Sheen, Marin Hinkle, Holland Taylor, Angus T. Jones, Jon Cryer Evelyn zapusti njen najnovejši prijatelj, s katerim je nameravala zapluti v resno razmerje. Alan, Charlie...več |
| 07:55 | Poslednji val ( La Derniere Vague I. ) Sezona: 1 Epizoda: 2 Igrajo: David Kammenos, Marie Dompnier, Arnaud Binard, Evan Naroditzky, Roberto Calvet V Brizanu se vse vrne v normalo, a samo na videz. Preživeli deskarji odkrijejo, da so pridobili nenavadne...več |
OTO | 07:25 | Mali tiger Danijel ( Daniel Tiger’s Neighborhood I. ) Sezona: 1 Epizoda: 13 Danijel se igra pri Katarini, ki za svoje plišaste živalice in zanj pripravi čajanko. Gospod Opica...več |
| 07:50 | Mini Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends Minis I.-IV. ) Sezona: 1 Epizoda: 31 Vsi dobro poznamo Govorečega Toma, pa njegovo Angelo in prijatelje Bena, Ginger in Hanka, nikoli pa...več |
| 07:55 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 17 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
| 08:15 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 22 Klada Kuharju reši življenje, Kuhar pa mu v zahvalo ponudi mesto pomočnika v kuhinji. A to sploh ni...več |
| 08:30 | Tri mucke ( Kid-E-Cats I. ) Sezona: 1 Epizoda: 18 Očka hoče za svoje mucke zgraditi drevesno hišico, pa se hitro izkaže, da je to kar naporna reč....več |
Šport TV 1 | 07:00 | Nogomet: Union Berlin - Bochum ponovitev |
| 09:00 | Motokros: VN Portugalske, 1. dirka ponovitev |
Šport TV 2 | 07:00 | Nogomet: Borussia Dortmund - Augsburg ponovitev |
|
| 09:00 | Nogomet: Volendam - Ajax ponovitev |
Šport TV 3 | 06:45 | Motokros: VN Portugalske, 1. dirka ponovitev |
| 07:45 | Motokros: VN Portugalske, 2. dirka ponovitev |
TV AS | 08:00 |
Asovo dopoldne
Razvedrilni |
TV Celje | 07:00 |
Video strani
Informativni |
| 09:00 |
Dogodki dneva
Informativni |
Net TV | 07:00 |
Yugo izbor
Razvedrilni |
| 08:00 |
Gost Studia 1 in Jan Rajh
Informativni |
Slovenija 3 | 08:00 | 20. redna seja Odbora za finance ( prenos ) Dnevni red seje:
1. Predlog zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o trgu finančnih instrumentov...več |
TV Maribor | 07:00 | Infokanal - TV Maribor Infokanal lahko spremljate pred in za rednim programom na TV Maribor. Spremljate lahko vremensko napoved...več |
| 09:20 | TV nakup |
VTV | 08:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
Hrvaška 1 | 07:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 08:00 |
Novice
Informativni |
| 08:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
Hrvaška 2 | 06:45 |
Popolni dom
Nanizanka |
| 07:50 |
Luanina kuhinja 3A
Izobraževalni |
| 08:20 |
Spoznajmo najlepše francoske vrtove
Nanizanka |
RTL televizija | 07:20 |
Direktno
Informativni |
| 08:00 |
Monk
Nanizanka |
Srbija SAT | 06:05 |
Jutranji program
Informativni |
| 08:00 |
Jutranji dnevnik
Informativni |
| 08:30 |
Jutranji program
Informativni |
BKTV | 07:00 |
Videospoti
Razvedrilni |
| 08:00 |
Videospoti
Razvedrilni |
Črna Gora | 06:30 |
Jutranji program
Razvedrilni |
| 10:00 |
Novice
Informativni |
BN SAT | 06:30 |
Dobro jutro, Republika Srbska
Informativni |
| 09:30 |
Glas Amerike
Informativni |
DMSAT | 07:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 09:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 07:30 |
ABC medved: Pesem
Otroški in mladinski |
| 07:35 |
Schmatzo: Otroški kuharski klub
Otroški in mladinski |
| 07:50 |
Wissper – šepetalka živalim: Tjulenj Simon v težavah
Otroški in mladinski |
| 08:00 |
Sam svoj mojster
Nanizanka |
| 08:20 |
Sam svoj mojster
Nanizanka |
Avstrija 2 | 07:30 |
Čas v sliki
Informativni |
| 07:33 |
Dobro jutro, Avstrija
Informativni |
| 08:00 |
Čas v sliki
Informativni |
| 08:10 |
Dobro jutro, Avstrija
Informativni |
| 08:30 |
Čas v sliki
Informativni |
RAI 1 | 07:15 |
Jutro Raiuno
Razvedrilni |
| 08:00 |
Poročila
Informativni |
RAI 2 | 07:15 |
Naj živi Rai 2!
Razvedrilni |
| 08:00 |
... in naj živi Videobox
Razvedrilni |
| 08:30 |
Poročila
Informativni |
RAI 3 | 07:30 |
Dober dan, dežela
Informativni |
| 08:00 |
Agora
Razvedrilni |
HBO | 06:01 |
Preveč kuharjev
Film |
| 07:35 |
Lorax
Film |
HBO 2 | 06:01 |
Wonka
Film |
| 08:00 |
Izvor
Film |
HBO 3 | 07:25 |
Samo nekaj lepega
Film |
| 09:20 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
Cinemax | 06:00 |
Aleluja
Film |
| 07:40 |
Paula
Film |
Cinemax 2 | 06:01 |
Poletna pozeba
Film |
| 07:55 |
Stolpnica
Film |
Fox Movies | 06:45 |
Belline pasje dogodivščine
Film |
| 08:45 |
Glej, kdo se zdaj oglaša
Film |
Pickbox | 07:23 | Agatha Christie: Poirot ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: S13 E01 LETO:2013, Ariadne Oliver postane detektivka, da bi rešila primer svojega krščenca. |
| 08:58 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S08 E06 |
Discovery | 07:00 |
Trgovec z rabljenimi vozili
Dokumentarni |
| 08:00 |
Kako je narejeno: Vzmetenje gorskih koles, kirurški šivi, sušilniki za žito, ponve za cvrtje
Dokumentarni |
| 08:30 |
Kako je narejeno: Sladoledni korneti/prikolice s šotori/loščilo za čevlje/klešče
Dokumentarni |
Discovery ID | 07:00 |
Morilski starši: Tragedija o Ayeshi Ali
Nanizanka |
| 08:00 |
Prvinski instinkt: Skrivnostni neznanec
Nanizanka |
Nat.Geographic | 06:50 |
Megatovarne: Harley-Davidson
Dokumentarni |
| 08:00 |
Tovarna hrane: Sadno bo
Dokumentarni |
| 08:30 |
Tovarna hrane: Noč čarovnic 1
Dokumentarni |
History Channel | 07:25 |
Zastavljalnica: Utihni
Dokumentarni |
| 08:10 |
Lovci na dražbe: Igra lovcev na dražbe
Razvedrilni |
| 08:30 |
Lovci na dražbe: Tonov vrtalni nagon
Dokumentarni |
Travel Channel | 07:00 |
Ledeno zlato: Vzpon in padec rubinskega imperija
Dokumentarni |
| 08:00 |
V iskanju zaklada: Prekletstvo Mantole
Dokumentarni |
Animal Planet | 06:50 |
Živalska policija Filadelfije: Mačka z luknjo v vratu
Nanizanka |
| 07:40 |
Reševanje domačije
Dokumentarni |
| 08:30 |
Psi: kot jih še ne poznate
Nanizanka |
WILD NatGeo | 07:30 |
Kače v mestu: Kompilacija z mladimi kačami
Dokumentarni |
| 08:15 |
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Dokumentarni |
SciFi | 07:00 |
Legende jutrišnjega dneva: Kraljica plesa
Nanizanka |
| 08:00 |
Skladišče 13: Izza ovinka
Nanizanka |
Fox Crime | 06:50 |
Smrt v raju
Nadaljevanka |
| 07:45 |
Kraljice skrivnosti
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 07:20 |
Vietnamske železnice Luka Nguyena: Sapa
Dokumentarni |
| 07:55 |
Jamiejevi 15-minutni obroki: Švedske mesne kroglice in testenine s pestom
Izobraževalni |
| 08:30 |
Jamiejevi 15-minutni obroki: Losos z zelenim čajem in moderna grška solata
Izobraževalni |
E! | 07:30 |
Preobrazba telesa s Khloé Kardashian
Razvedrilni |
| 08:30 |
Zvezdniške igre
Razvedrilni |
Fashion TV | 07:30 |
Lepota
Razvedrilni |
| 08:00 |
Moda iz ZK
Razvedrilni |
| 08:30 |
Moda iz ZK
Razvedrilni |
Eurosport | 06:53 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 4. etapa: Acqui Terme - Andora (190Km)
Šport |
| 08:31 |
Konjeništvo: Preskakovanje ovir - Royal Windsor Horse Show
Šport |
Eurosport 2 | 07:00 |
Plezanje (M): Finale, hitrostno plezanje, svetovni pokal, Salt Lake City
Šport |
| 07:45 |
Plezanje (Ž): Finale, hitrostno plezanje, svetovni pokal, Salt Lake City
Šport |
| 08:30 |
Lokostrelstvo: Sestavljeni lok, svetovni pokal, Šanghaj
Šport |
Extreme Sports | 07:00 |
Nitro Cirkus: Nori treningi
Razvedrilni |
| 08:00 |
Brenčanje in ropot
Razvedrilni |
Arte | 07:25 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
| 08:10 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
CNN | 07:00 |
Novinarska pisarna z Johnom Vauseom
Informativni |
| 08:00 |
Novinarska pisarna z Rosemary Church
Informativni |
BBC World | 07:30 |
Današnji poslovni svet
Informativni |
| 07:55 |
Klik
Informativni |
| 08:00 |
Novice
Informativni |
| 08:30 |
Današnji poslovni svet
Informativni |
Cartoon Netw. | 07:25 |
Gumballov fantastični svet: Petje
Otroški in mladinski |
| 07:45 |
Tiny Toons Looniverza: Smeh je pol zdravja
Otroški in mladinski |
| 08:10 |
Nove Looney Tunes: Renesančni sejem
Otroški in mladinski |
| 08:18 |
Nove Looney Tunes: Pepelujs
Otroški in mladinski |
| 08:23 |
Nove Looney Tunes: Pepelujs - 2. del
Otroški in mladinski |
| 08:28 |
Nove Looney Tunes: Si samo Foghorn
Otroški in mladinski |
Disney | 07:30 |
Phineas in Ferb
Otroški in mladinski |
| 07:55 |
Kiff
Film |
| 08:20 |
Kiff
Film |
JimJam | 07:20 |
Paddles: Ljubki polarni medvedek
Otroški in mladinski |
| 07:34 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 07:47 |
Bobi in Pika
Otroški in mladinski |
| 07:55 |
Ruff Ruff, Tweet in Dave
Otroški in mladinski |
| 08:11 |
Kaja
Otroški in mladinski |
| 08:22 |
Kaja
Otroški in mladinski |
Boomerang | 07:30 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 07:35 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 07:45 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 08:00 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 08:10 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 08:20 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 08:30 |
Džesikin velik mali svet: Igrišče za velike otroke
Otroški in mladinski |
PRO7 | 07:30 |
V novem svetu
Nadaljevanka |
| 08:00 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 08:25 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
SAT1 | 05:30 |
Jutranji program
Informativni |
| 10:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
RTL | 07:00 |
Točno ob sedmih
Informativni |
| 08:00 |
Točno ob osmih
Informativni |
RTL II | 07:00 |
Staro šaro za denar: Mauro pri Tristanu
Dokumentarni |
| 08:00 |
Staro šaro za denar: Mauro pri Thomasu
Dokumentarni |
Super RTL | 07:30 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 07:45 |
Pujsa Pepa: Rešilec
Otroški in mladinski |
| 07:50 |
Pujsa Pepa: Preoblačenje
Otroški in mladinski |
| 08:00 |
Super krila
Otroški in mladinski |
| 08:10 |
Super krila
Otroški in mladinski |
| 08:25 |
Bat-kolesa
Otroški in mladinski |
VOX | 06:40 |
Na kraju zločina: New York
Nanizanka |
| 07:35 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
| 08:30 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
3 Sat | 07:30 |
Alpska panorama
Informativni |
| 08:00 |
Čas v sliki
Informativni |
| 08:05 |
Alpska panorama
Informativni |
| 08:30 |
Čas v sliki
Informativni |
ZDF | 05:30 |
Jutranji magazin
Razvedrilni |
| 09:00 |
Danes ekspresno
Informativni |
Kabel 1 | 07:25 |
Preiskovalci na delu: NCIS: Spopad
Nanizanka |
| 08:20 |
Preiskovalci na delu: NCIS: Spopad
Nanizanka |
ARD | 05:30 |
Jutranji magazin
Razvedrilni |
| 09:00 |
Dnevnik
Informativni |
TV5 | 06:32 |
Dobro jutro
Razvedrilni |
| 08:00 |
Dnevnik Radia Kanada
Informativni |
| 08:26 |
Tv5 Svet: dnevnik
Informativni |
Fox | 07:15 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 07:40 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 08:05 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
Fox Life | 07:30 |
Družina za umret
Nanizanka |
| 08:00 |
Družina za umret
Nanizanka |
| 08:30 |
Družina za umret
Nanizanka |